POZNAJMY SIĘ!
MAM NA IMIĘ ANIA I POSTARAM SIĘ ZROBIĆ DLA CIEBIE NIEPOWTARZALNĄ PAPIEROWĄ PAMIĄTKĘ
jak się ze mną skontaktować ✉papierowymix@gmail.com

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Najnowsze na blogu

O mnie

Mam na imię Ania i postaram się stworzyć dla Ciebie niepowtarzalną papierową pamiątkę :-)
Scrapbookingiem i cardmakingiem zainteresowałam się w połowie roku 2019 i ta miłość nadal trwa:-) Najpierw były to upominki dla najbliższych, z czasem znajomi zaczęli pytać czy i dla nich czegoś nie przygotuję. 
Cały czas staram się podnosić swoje kwalifikacje, uczestniczę w szkoleniach i kursach aby prace, które tworzę były na coraz wyższym poziomie. 
Z przyjemnością zrobię dla Ciebie kartkę okolicznościową z okazji lub bez - nie potrzeba okazji by sprawić komuś radość 😊  a także exploding box, czekoladownik, album lub ozdobię butelkę whisky. 
Ceny prostych kartek do koperty zaczynają się już od 35 zł, bardziej zdobnych (3D) od 55 zł, exploding boxów od 95 zł. Ceny albumów ustalane są indywidualnie w zależności od wielkości albumu i ilości zdjęć jakie można w nim zmieścić. Czas realizacji uzależniony jest od rodzaju pracy oraz ilości zamówień w danym momencie i może wynosić od tygodnia do trzech (albumy) Jeśli potrzebujesz coś na już - daj znać, na pewno coś da się zrobić :-)

Od lutego 2022 do lutego 2024 byłam częścią DT CraftPassion a w okresie kwiecień - czerwiec 2022 byłam gościnną projektantką w DT AltairArt